Maska do ust etitfee Oil Blossom Lip Mask – Sea Buckthorn Oil

Inne

Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil to nocna maska na usta z olejem z rokitnika. Delikatnie złuszcza martwe komórki, zmiękcza i nawilża skórę, eliminuje objawy chorobotwórcze i tworzy barierę ochronną.

Skład produktu

  • Olej z rokitnika. Ten produkt ma właściwości lecznicze. Zmiękcza, odżywia i nawilża skórę, zapobiega stanom zapalnym i zwalcza szkodliwe bakterie. Olej z rokitnika zwyczajnego wyrównuje ulgę skóry, wygładza zmarszczki i neutralizuje działanie wolnych rodników.
  • Wosk pszczeli. Składnik ten przyspiesza regenerację tkanek, zwalcza objawy chorobotwórcze i stymuluje układ odpornościowy. Tworzy również barierę ochronną, która chroni delikatną skórę warg przed negatywnymi wpływami środowiska.
  • Olejki arganowe i makadamia. Oleje zwiększają jędrność i elastyczność skóry, wygładzają zmarszczki mimiczne, eliminują suchość i łuszczenie. Łagodzą również stany zapalne i podrażnienia, wzbogacają komórki witaminami i chronią przed czynnikami chorobotwórczymi.
  • Kompleks roślinny. Maska zawiera ekstrakty z eklipty białej, bazylii drobnokwiatowej, morngi, neem i innych roślin. Substancje te naprawiają uszkodzenia, stymulują dopływ tlenu do komórek, usuwają zanieczyszczenia i żużle. Napinają również skórę, zwiększają jej elastyczność i łagodzą podrażnienia.

Korzyści z używania

  • Efekt peelingu. Maska delikatnie złuszcza martwe komórki, dzięki czemu skóra ust jest gładka i miękka. Gładkie usta lepiej postrzegają użyteczne substancje, są bardziej równomiernie nakładane na szminkę, połysk lub odcień. Skóra będzie wyglądać bardziej zadbana, a makijaż będzie piękniejszy.
  • Uzdrowienie. Maska zmiękcza i nawilża delikatną skórę warg, pomaga wyeliminować stany zapalne, leczyć mikropęknięcia i uszkodzenia. Narzędzie zmniejsza aktywność drobnoustrojów i zapobiega pojawieniu się objawów chorobotwórczych.
  • Ochrona. Maska tworzy na skórze niepozorną powłokę, która chroni skórę warg przed zanieczyszczeniami, agresywnymi czynnikami środowiskowymi i wolnymi rodnikami.

Forma wydania

Maska jest dostępna w szklanym żółtym słoiku z zakrętką. Jest chroniony przez plastikową membranę i jest wyposażony w białą szpatułkę dla łatwości użytkowania. Narzędzie jest zamknięte w pudełku.

Objętość produktu – 15 ml.

Sposób użycia

Nałóż produkt gęstą warstwą na usta wieczorem i pozostaw na całą noc. Rano usuń resztki maski wodą. Możesz użyć narzędzia jako dziennego balsamu do ust. Aby to zrobić, rano nałóż trochę środka na skórę i pozostaw na cały dzień.